22:52 / E Hënë, 27 Mars 2023 / C E

Fitore minimale e Francës në udhëtim

Franca ka nxjerrë një fitore minimale kundër Irlandës.

Francezët fituan me rezultat 1-0 në ndeshjen ndaj Irlandës, shkruan Indeksonline.

Golin e vetëm në ndeshje e shënoi Pavard në minutën e 50-të.

Me këtë fitore, Franca është në vendin e parë me 6 pikë, 3 më shumë se Greqia dhe Holandën. /IndeksOnline/