08:47 / E Diele, 21 Tetor 2018 / indeksADMonline

Fjalia që ndez partnerin në seks, nuk është “Të Dua”

Sipas një studimi të fundit të bërë nga Edenfantasys, fjalia “Të Dua” nuk është ajo që i ndez partnerët tuaj gjatë seksit, transmeton Indeksonline.

Në studimin e bërë me 2000 persona, 76% nga ta pohuan se fjalia “Më pëlqen kjo” është ajo që i bënë më të “egër” në shtrat.

Pjesa tjetër kanë preferuar puthjet në qafë dhe pëshpërimat në vesh janë mënyrat më të mira për të u ndezur./Indeksonline/