20:40 / E Mërkurë, 13 Janar 2021 / Blerina Racaj

Fjolla Ujkani e Besim Muzaqi, kandidatët e VV-së e propozuar për deputetë nga Vushtrria

Sot u mbajt Mbledhja Zgjedhore e Këshillit të Qendrës së Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Vushtrri, në të cilën u votuan kandidatët për t’u futur në listën për deputetë të Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Zgjedhjet e 14 shkurtit.

Kandidatët e përzgjedhur nga Këshilli i Qendrës së LVV-së në Vushtrri janë: Fjolla Ujkani dhe Besim Muzaqi./Indeksonline