22:37 / E Diele, 20 Tetor 2019

Flaka si “flakë” nga shtrati provokon, asetet ua tregon!

Flaka Krelani ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Ajo shquhet për potencën e saj vokale, por asesi për projektet e saj muzikore, shkruan Indeksonline.

Ka kohë, që Krelani po mundohet të jetë në qendër të vëmendjes me pozat e saj provokuese.

Në të shumtën e rasteve ajo po nxjerr në pah asetet e saj, kjo padyshim për të marrë më shumë vëmendjen e të tjerve.

Edhe këtë herë ajo duket në formë dhe shumë seksi. /Indeksonline/