22:40 / E Diele, 09 Gusht 2020

Flaka “zjarr” nga New York-u

Ani pse jo shumë aktive me projekte muzikore, megjithatë zëri i saj mbetet një nga më të fuqishmit.

Jo vetëm kaq, Flaka Krelani, vazhdon të befasojë edhe me linjat trupore.

Madje, goxha atraktive po duket në imazhet e fundit në Instagram, ku ka pozuar në New York-un e largët.

Elegante dhe “e egër” është kjo rokerja nga Gjakova./Indeksonline