19:56 / E Shtunë, 01 Shkurt 2020 / indeksADMonline

Florent Murseli rikthehet te Llapi

KF Llapi ka rikthyer në skuadër futbollistin Florent Murseli

“Me rikthimin nga huazimi të Florent Murselit, skuadra e Llapit tashmë është e kompletuar në të gjitha repartet dhe ka mbyllur afatin kalimtar të janarit me përforcimet të cilat iu kanë nevojitur” – thuhet në njoftimin e klubit llapjan.

Florent Murseli është nën kontratë 3 vjeçare me klubin , kurse përshkak të mugesës së hapësirave në formacion, për dy edicione ishte i huazuar, tek 2 Korriku dhe së fundmi tek Ulpiana.