23:19 / E Diele, 18 Gusht 2019

Forlan: Ronaldo e kalon tërë ditën duke u shikuar në pasqyrë

Ronaldo njihet edhe për format e ti të bukura trupore, dhe këtë futbollisti nuk e fsheh por vetëm sa i jep rëndësi çdo herë e më shumë, por kjo gjë duket se i ka penguar një ish-bashkëlojtarit të tij.

Diego Forlan ka treguar se sa ishte në Manchester United, Ronaldo ishte egoistë.

“Ronaldo ka qenë egoistë në dhomën e zhveshjes, Cristiano ka dëshiruar gjithmonë të qëndrojë afër pasqyrës. Ai e kalon tërë ditën duke u shikuar në pasqyrë”, ka thënë Forlan./Indeksonline/.