13:32 / E Diele, 01 Prill 2018

Formacionet zyrtare: Arsenal – Stoke City

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Arsenal – Stoke City.

Një ndeshje interesante zhvillohet sonte nga ora 14 e 30 dhe luhet në stadiumin “Emirates”, shkruan IndeksOnline.

Klubi i Stoke Cityt ka nevojë për fitore, andaj ky takim duket se ka rëndësinë e vet!

Formacionet zyrtare i keni më poshtë…

Arsenal: Ospina; Bellerin, Chambers, Mustafi, Monreal; Elneny, Wilshere, Ramsey, Ozil, Welbeck, Aubameyang

Stoke City: Butland; Johnson, Shaqcross, Martins Indi, Pieters; Bauer, Badou, Allen; Ramadan, Diouf, Shaqiri.