13:17 / E Diele, 11 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Formacionet zyrtare: Gjilani – Drenica

Ndeshja më interesante e ditës së sotme në Superligën e Kosovës në futboll zhvillohet në futboll.

Gjilani është nikoqir i Drenicës në Stadiumin e Qytetit në Gjilan.

Diferenca e pikëve mes të dyja skuadrave është vetëm 3 pikë, dhe në ndeshjen e sotme, do të vendoset gjithçka, transmeton IndeksOnline.

Image may contain: 2 people, people playing sports, grass and outdoor

Dhe pak para fillimit të ndeshjes, trajnerët e të dyja skuadrave i kanë publikuar formacionet zyrtare.

Gjilani: Kaçiu, Kastrati, Papuqi, Halili, Magani, Muçaj, Kqiku, Sadriu, Hysa, Nika, Pepa. Kryetrajner: Sadat Pajaziti

Drenica: Ymeri, Lushtaku, Sykaj, Pasoma, Bejta, Mustafa, Thaqi, Abazi, Dajaku, Uka, Mëziu. Kryetrajner: Tahir Lushtaku./IndeksOnline/