19:57 / E Mërkurë, 05 Gusht 2020

Formacionet zyrtare: Inter – Getafe

Sonte me fillim nga ora 21:00, do të zhvillohet takimi i play-offit ndërmjet Interit dhe Getafës në Evropa Ligë.

Të dyja skuadrat janë të gatshme që sonte ta japin maksimumin për t’u kualifikuar tutje, shkruan IndeksOnline.

Takimi do të zhvillohet në një terren neutral, “Veltins Arena” në Gjermani pa tifozë, kjo për shkak të pandemisë koronavirus.

Më poshtë formacione zyrtare të të dyja skuadrave: