19:54 / E Mërkurë, 25 Nëntor 2020 / Blerim

Formacionet zyrtare: Liverpool – Atalanta, Shaqiri kërkah!

Sonte me fillim nga ora 21:00, do të zhvillohet takimi ndërmjet Liverpoolit dhe Atalantës, duel ky në kuadër të rundit të katër në fazën e grupeve në Evropa Ligë.

Tashmë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet e tyre zyrtare, ku e vërejm se është rikthyer, Salah pas një beteje me Covid-19, por mungon Robertson e Arnold në mbrojtje, shkruan IndeksOnline


Madje për këtë ndeshje nuk është i ftuar fare Shaqiri, pasi është i lënduar.