20:19 / E Enjte, 26 Nëntor 2020 / I.S

Formacionet zyrtare: Napoli – Rijeka

Sonte me fillim nga ora 21:00, do të zhvillohet takimi ndërmjet Napolit dhe Rijekës, duel ky në kuadër të rundit të katër në Evropa Ligë.

Tashmë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet e tyre zyrtare, ku në këtë ndeshje nuk do të jetë mbrojtësi i Kosovës Rrahmani për napolitanët, pasi është i lënduar, shkruan IndeksOnline

Kështu, më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave:

Të fundit