17:40 / E Shtunë, 06 Janar 2018 / indeksADMonline

Formacionet zyrtare: Norwich – Chelsea

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e rrethit të tretë të FA Cup mes Norwichit dhe Chelseat.

Norwich e pret Chelsean në “Carrow Road” në një ndeshje që do të nisë nga ora 18:30.

Fituesi kalon në rrethinë e katërt, por nëse ndeshja përfundon baras, atëherë do të zhvillohet edhe një ndeshje tjetër.

Formacionet zyrtare të të dy skuadrave:

Norwich:

Chelsea: