20:14 / E Shtunë, 28 Nëntor 2020 / I.S

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Alaves

Sonte me fillim nga ora 21:00, do të zhvillohet takimi ndërmjet Real Madridit dhe Alavesit, duel ky në kuadër të xhiros së 11’të në La Liga.

Real Madridi do të fillojë me një 11-she të frikshme ndaj Alavesit, kjo për ta arritur objektivin e tre pikëve, shkruan IndeksOnline

Tashmë të dyjaq skuadrat kanë paraqitur edhe 11-shet e tyre zyrtare për këtë sfidë.