20:20 / E Enjte, 18 Gusht 2022 / Gjelbrim

Formacionet zyrtare, Shkupi-Ballkani

Është publikuar formacioni zyrtar i Ballkanit në ndeshjen kundër Shkupit.

Ndeshja e vlefshme për fazën e ‘play-off’-it në Ligën e Konferencës, shkruan IndeksOnline.

Ndeshja fillon në ora 21:00 dhe luhet në stadiumin ”Todor Proeski” në Shkup.

Formacionet Zyrtare: