15:25 / E Diele, 05 Maj 2019 / indeksADMonline

Formacionet zyrtare të ndeshjes Llapi-Trepça 89

Sot në ora 16:00 zhvillohet ndeshja mes Llapit dhe Trepçës 89 në Superligën e Kosovës.

Dy ekipet tashmë i kanë publikuar formacionet, transmeton Indeksonline.

Ekipi nga Podujeva starton me këtë 11she: Afrim Ademi, Benjamin Emini, Egzon Sinani, Elvis Prençi, Bujar Idrzi, Hamdi Namani, Behar Maliqi, Mentor Zhdrella, Arbnor Ramadani, Remzifaik Selmani dhe Ahmed Januzi.

Ndërsa mitrovicasit kanë këtë përbërje: Arben Beqiri, Arbër Pira, Rixhard Asare, Elton Basri, Ergis Mersin, Lassine, Traore, Engjull Hoti, Hasan Hyseni, Orgest Gava, Renato Hyshmeri dhe Betra Herman.

Llapi me një fitore do të rriste shanset për titull të Superligës./Indeksonline/