17:45 / E Martë, 10 Tetor 2017 / indeksADMonline

Formacionet zyrtare të ndeshjes Portugali – Zvicër

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Portugali – Zvicër

Portugalia dhe Zvicra kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të fundit në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës.