18:29 / E Enjte, 02 Korrik 2020

Formacionet zyrtare të ndeshjes Sheffield United-Tottenham

Sot nga ora 19:00 do të zhvillohet ndeshja mes Sheffield United dhe Tottenham.

Dy skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare për sonte, transmeton Indeksonline.

Sheffield:


Tottenham: Lloris (C), Aurier, Dier, Sanchez, Davies, Sissoko, Lo Celso, Bergwijn, Lucas, Son, Kane./Indeksonline/

Mos i humb