17:43 / E Shtunë, 24 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Formacionet zyrtare: Tottenham – Chelsea

Janë publikuar formacionet zyrtare të kryendeshjës së kësaj jave në Premier Ligë.

Derbi londines mes Tottenham dhe Chelsea, fillon nga ora 18:30.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave. /IndeksOnline/

Tottenham:

Chelsea: