13:10 / E Shtunë, 24 Tetor 2020

Formacionet zyrtare: West Ham – Manchester City

Sot me fillim nga ora 13:30 do të zhvillohet takimi ndërmjet West Hamit dhe Man Cityt, duel ky në kuadër të xhiros së gjashtë në Premierligë.

Guardiola do të mundohet që me skuadrën e tij t’i fitojnë pikët e plota sot në udhëtim, shkruan IndeksOnline

Kështu, tashmë të dyja skuadrat kanë bërë të ditur formacionet zyrtare të kësaj sfide: