08:21 / E Premte, 12 Janar 2018 / indeksADMonline

Foto si këto në dimër, nuk i hasni shpesh

Derisa disa njerëz adhurojnë borën dhe sportet e dimrit, disa të tjerë menzi presin që ajo të mbarojë.

Mirëpo, gjatë kohës së dimrit, secili qoftë ai që është adhurues i borës apo jo, përballet me një situatë që do të ‘ngrihet’ nga të ftohtit, shkruan Indeksonline.

Shih disa fotografi të realizuara në borë por që vërtetë janë ngrirë:

Temat: