21:11 / E Martë, 13 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Fotografitë që tregojnë se kafshët nuk mund të jetojnë pa dashuri

Gjithkush e di se kafshët mund të jenë emocionale dhe të dashura – por ae dini se kafshët mund të formojnë çifte dhe të jenë në marrëdhënie të gjata?

Me poshtë disa çiftet më prekëse dhe qesharake të kafshëve që do t’ju bëjnë të ndiheni më të ngrohtë brenda zemres tuaj, shkruan Bright Side, transmeton Indeksonline.