14:00 / E Martë, 28 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Fotoja më e bukur nga Londra për 28 nëntor (Foto)

Shkodran Mustafi dhe Granit Xhaka kanë uruar festën e Pavarësisë së Shqipërisë.

Dy futbollistët e Arsenalit kanë bërë foton më të bukur të ditës së sotme nga stërvitja, shkruan IndeksOnline.

“Urime 28 nëntorin, dita e flamurit kombëtar”, ka shkruar Mustafi në rrjetet sociale.

Kujtojmë se Xhaka dhe Mustafi janë duke u bërë gati për ndeshjen e nesërme kundër Huddersfield e vlefshme për xhiron e 14-të në Premierligë./IndeksOnline/