75 Mall Live Search
13:13 / E Premte, 13 Prill 2018 / indeksADMonline

Fotot mA� tA� mira tA� baballarA�ve me vajza

BaballarA�t qA� adhurojnA� vajzat e tyre nxisin pA�rdoruesit e internetit kudo. Michael Mitchell ka njA� blog tA� quajtur Jeta nA� vitet e saj, ku mbledh kA�shilla tA� baballarA�ve tA� tjerA�.

Michael i ktheu rrugA�t e atA�sisA� nA� njA� filozofi tA� jetA�s dhe ai frymA�zon shumA� njerA�z nga e gjithA� bota, shkruan Bright Side, transmeton Indeksonline.

MA� poshtA� gjeni disa fotografi tA� vecanta lidhur me rritjen e fA�mijA�ve.