22:12 / E Mërkurë, 16 Shtator 2020

Françeska gjithmonë provoktive në pozat e saj

Modelja e njohur nga Shqipëria, Françeska Jaçe duket si mos më mirë në ndryshimin qe ka bërë tek look-u i saj.

Me një grim të thjeshtë, ajo duket kaq e bukur- shkruan IndeksOnline.

Jaçe nuk e ka fare problemtë tregojë edhe më shumë se që duhet, dhe këtë e bën me shumë krenari. /IndeksOnline/