19:13 / E Enjte, 13 Qershor 2019 / indeksADMonline

Françeska Jaçe në pushime, ‘djeg’ në bikine

Modelja e njohur, Françeska Jaçe ka ‘përvëluar’ me imazhin e ri nga pushimet.

Ajo ka pozuar vetëm në bikini duke vënë në pah format e saj impresionuese, shkruan Indeksonline.

Françeska nxiti edhe një herë imagjinatën duke ekspozuar gjoksin ‘bombastik’ dhe linjat e formësuara.

Ish-banorja e Big Brother njihet për jetën e saj luksoze dhe udhëtimet e shumta jashtë Shqipërisë ndërsa ajo është mjaft e përfolur edhe për jetën e saj private./Indeksonline/