17:39 / E Premte, 23 Gusht 2019

Françeska Jaçe si kukull, me grim të thjeshtë tregon fytyrën e bukur

Françeska Jaçe së fundi ishte mjaft e komentuar për shkak të pjesëmarrjes në videoklipin e ri të reperit kosovar, Capital T ‘Syt e tu’.

Bukuroshja nga Shqipëria, njihet si një femër joshëse, teksa linjat e saj janë të përkryera, shkruan Indeksonline.

Por, ndryshe nga herët e tjera, këtë herë zeshkanja seksi vuri në pah fytyrën e bukur me grim të lehtë dhe një bluzë të thjeshtë.

“Skam çfarë të shkruaj”, ishte mbishkrimi që ajo bëri në imazh derisa foto nuk donte koment./Indeksonline/