16:17 / E Enjte, 23 Gusht 2018

Françeskës i shkoi vera në det, çdo ditë e më çokollatë (Foto)

Këtë verë ishte ‘bomba’ e Instagramit.

S’pati ditë që ajo nuk posto imazhe të nxehta nga bregdeti, e që duket që vera i ka kaluar në plazhe.


Françeska Jaçe vjen me postimin e radhës, ku duket tamam si çokollatë.

Si gjithnjë ajo vjen në bikini dhe me poza provokative./Indeksonline/

Mos i humb