14:41 / E Premte, 22 Qershor 2018 / indeksADMonline

French Montana shet shtëpinë superluksoze në New Jersey (Foto)

Franch Montana është duke u larguar nga shtëpia e tij në New Jersey.

Rreth 25 milje larg NYC, ai ka vënë në treg shtëpinë e tij superluksoze për 1.4 milion dollarë.

Vendi është i madh … 6,134 metra katror me 6 dhoma gjumi dhe 5,5 banjo. Ka edhe një studio regjistrimi ngjitur me një teatër dhe një bar në katin e tretë. Pasuritë kanë një oborr me një pishinë dhe një fushë basketbolli./Indeksonline/