16:43 / E Enjte, 21 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Frizura interesante e ministres Albena Reshitaj (Foto)

Qeveria Haradinaj ka vetëm dy ministre, Dhurata Hoxhën dhe Albena Reshitajn. E kjo e fundit përveç një femër e zonja shpesh komentohet për dukjen dhe stilin e saj edhe nga mediat rozë, shkrun Indeksonline.


Albena gjithnjë shfaqet plotë stil dhe elegancë, por ajo që gjithmonë na bie janë flokët e saj. Ministrja e Planifikimit Hapësinor asnjëherë nuk paraqitet me të njëjtën frizurë. Ne do iu sjellim disa nga paraqitjet e saj dhe frizurat më interesante që ka bërë ajo./Indeksonline/