22:19 / E Shtunë, 19 Tetor 2019

FSHF njofton tifozët e Kombëtarës për datën kur mund të blejnë biletat për ndeshjet ndaj Francës dhe Andorës

Duke filluar që nga dita e martë, 22 Tetor 2019, të gjithë anëtarët e FanClub “Tifozët e Kombëtares” mund të blejnë online biletat e tyre për dy ndeshjet e muajit nëntor.

14 Nëntor: Shqipëri-Andorra (Elbasan Arena)
17 Nëntor: Shqipëri-Francë (Stadiumi ri kombëtar në Tiranë)

*Deri në datë 1 Nëntor, bileta mund të blejnë vetëm anëtarët e FanClub “Tifozët e Kombëtares”, të cilët mund të zgjedhin vendin më të mirë në stadium.
(Për biletën në zonën V.I.P do të kontaktoheni nga stafi i FSHF pas procesit të anëtarësimit)