15:59 / E Mërkurë, 13 Qershor 2018 / indeksADMonline

Funerali i Dj-të të njohur do të jetë privat

Avicci do të varroset në një ceremoni private dhe pa pjesëmarrjen e mediave.

Këtë njoftim e bërë familja e Aviicit duke thënë se funerali do të jetë shumë privat dhe nuk do lejohet pjesëmarrja e mediave.

Ata kanë kërkuar që mediat të respektojnë këtë dëshirë të tyre, duke mos dhënë informacione shtesë.

Ndryshe, Aviici ka ndërruar jetë në moshën 28 vjeçare kurse do të varroset ne Stokholm./Indeksonline/

Temat: