14:02 / E Enjte, 30 Gusht 2018 / indeksADMonline

Shitet vila milionëshe e Aviccit

Vdekja e papritur e artistit të njohur, Avicc në prill të këtij viti preki shumë njerëz. Kurse tashmë edhe sendet që ia ka pasur në pronësi kanë dal në shitje.

Shtëpija e tij, është shitur tashmë për 17.5 milionë euro që gjendej në Hollywood Hills.

Ajo ishte ndërtuar në vitin 2008, dhe ka gjashtë dhoma, shtatë banjo dhe pamje të mrekullueshme të Los Angelosit dhe oqeanit para saj.

Ndryshe, Avici atë e kishte blerë në vitin 2013 për 15.5 milionë dollarë./Indeksonline/