09:04 / E Mërkurë, 17 Prill 2019

Fuqia e modës së shekullit të ri “Guess” hapet në Albi Mall

Guess është brend amerikan i veshjeve dhe aksesorëve, brend ky që i dedikohet femrave, meshkujve dhe fëmijëve.

U themelua në vitin 1981 nga vëllezërit Maurice dhe Paul Marciano.

Operon me rreth 1,680 dyqane në mbarë botën.

Vepron drejtpërsëdrejti me më shumë se 945 dyqane dhe koncesione në SHBA, Kanada, Evropë, Lindjen e Mesme dhe Azi.

Tashmë e kemi edhe në vendin tonë.

Qendra Tregtare “Albi Mall”, e sjell tek ju, brendin me famë botërore, me trendin më të ri të aksesorëve, orëve, parfumave dhe bizhuterive, duke sjellur edhe elegancë dhe stil, me frymë të re.

Koleksioni i sapoardhur është përgatitur me forma të reja sensuale, të frymëzuara nga retro perspektiva.

Ata që besojnë në ditë të bukura dhe hijeshi kanë rastin të  përqafojnë ndjenjën e hijeshisë së përjetshme, me Guess.

Me Guess, je më afër perfektshmërisë!