10:31 / E Diele, 09 Gusht 2020

Fury poston një video të Ronaldos dhe shkruan: Ky është niveli i lartë

Ronaldo ishte fantastik në ndeshje e 1/8 së finales kundër Lyonit në Ligën e Kampionëve.

Përkundër që u mundua mjaft në atë ndeshje, Juventusi nuk arriti të kualifikohet në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Ndërkaq, një video e Ronaldos e ka mahnitur kampionin e peshave të rënda në boks, Furyn, ku boksieri ka shkruar “Ky është niveli i lartë”.