17:32 / E Shtunë, 14 Dhjetor 2019 / indeksADMonline

Fustanin që e veshi Agnesa Vuthaj tani e veshi blogerja e famshme, kujt po i rrin më mirë?

Blogerja e famshme inspirohet nga Agnesa Vuthaj, fustanin që Agnesa e veshi më parë, tani e vesh ajo.

Bukuroshja nga Kosova Agnesa Vuthaj, më parë kishtë shpërndarë një fotografi në Instagram më një fustan vjollce, i bërë nga dizajneri Festim Istufi, shkruan Indeksonline.

E po të njëjtin, tash e ka veshur Corinna Kopf, blogger, youtuber dhe influencer e famshme ne Streamy Awards në Los Angeles.

Agnesa komentohet mjaft shumë për pamjen e jashtme të saj, të cilën arrin ta mbajë në top formë.

Ajo përfaqësoi Shqipërinë në Miss World 2004 dhe Miss Universe 2005.

Tani ajo zotëron një kompani të modës, në qendër të Prishtinës./Indeksonline/