20:04 / E Diele, 19 Korrik 2020

Futbollisti i Manchester United largohet me barelë nga fusha, pësoi goditje të rëndë

Eric Bailly është larguar me barelë nga fusha në ndeshjen kundër Chelseas.

Ai pësoi një goditje në kokë nga bashkëlojtari i tij, Maguire në një duel në ajër.

Bailly kishte nevojë për ndihmën mjekësore dhe më nuk e vazhdoi lojën.

Futbollisti u zëvendësua në minutën e dytë shtesë nga Martial. /IndeksOnline/