08:29 / E Mërkurë, 28 Shtator 2022 / Andronika

Futet në pjesën e dytë dhe shënon dy super gola, ky është Leo Messi

Leo Messi ka shkëlqyer në ndeshjen kundër Xhamajkës

Ai u inkuadrua në lojë, në pjesën e dytë rreth minutës të 57.

Ku për dy minuta shënon dy gola në minutën e 87-t dhe 89-t.

Kjo ishte ndeshja e fundit e Argjenitnës para Kupës së Botës./IndeksOnline/