11:58 / E Diele, 08 Dhjetor 2019

Garë në mes Mercedes-AMG A45, BMW M2 dhe Audi RS3, shikoni se kush fiton

Makinat gjermane jo rastësisht cilësohen si makinat më të mira në botë, mirëpo kësaj radhe ka pasur një garë në mes veturave gjermane.

Audi RS3, BMW M2 dhe Mercedes-AMG kanë bërë një garë ‘Drag Race’ ku e kanë dëshmuar forcën e tyre, shkruan Indeksonline.

Shikojeni videon: