17:31 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Gashi para burgut: Pas pak lirohen deputetët (Video)

Avokati i tre deputetëve të Vetëvendosjes, Tomë Gashi ka konfirmuar për Indeksonline se pas pak do të lirohen ata.

Ai ka theksuar se lirimi i tyre po bëhet pas vendimit të gjykatës, e cila Albin Kurtin dhe Donika Kadaj-Bujupin i dërgon në arrest shtëpiak kurse Albulena Haxhiun e lë të lirë, raporton Indeksonline.

Indeksonline do tiu mbaj të informuar për këtë ngjarje. /Indeksonline/