09:26 / E Enjte, 18 Korrik 2019

GASHI po vjen, paralajmëron koncertin në Prishtinë

Ai është një nga reperët më të suksesshëm kosovar.

Bëhet fjalë për GASHIN, i cili s’do të mungojë as në edicionin e dytë të Sunny Hill.

Madje artisti përmes një fotografie dhe mbishkrimi të postuar së fundmi në Instagram ka treguar se i kanë mbetur edhe dy javë deri në mbajtjen e koncertit të tij në Prishtinë, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë që GASHI po shënon sukses në Amerikë, duke realizuar bashkëpunime me reperë të famshëm botëror./Indeksonline/