11:49 / E Diele, 19 Gusht 2018 / indeksADMonline

Gashi publikon një pjesë të këngës së re me French Montana-n e Dj Snake (Video)

Reperi kosovar i njohur në Amerikë si Gashi shumë shpejtë do ta sjellë projektin e ri muzikor në bashkëpunim me yjet, French Montana e Dj Snake.

Reperi ka postuar në llogarinë Instagram një video ku shihet në makinë me nënën e tij duke kënduar një pjesë të këngës, që do ta lansoi edhe katër ditë.

Creep on me Feat French Montana & Dj Snake !!!! 4 more days!!!!!!

A post shared by GASHi (@gashi) on

Ndryshe Gashi shpejtës do ta publikojë edhe bashkëpunimin me Ledri Vulën. Kënga është xhiruar në Prishtinë me të rinjtë e kryeqytetit dhe mban titullin ‘That’s mine’./Indeksonline/