19:16 / E Enjte, 06 Shtator 2018 / indeksADMonline

Gashi publikon videoklipin e ‘Creep on me’

Reperi shqiptarë me famë botërore, Gashi ka publikuar videoklipin e këngës ‘Creep on me’ që është në bashkëpunim me reperin e famshëm French Montana dhe Dj e njohur Snake, transmeton Indeksonline. 

Kënga ishte publikuar disa javë më herë vetëm në versionin audio dhe ishte pëlqyer shumë nga publiku.  Gashi ishte pjesë e festivalit “Sunny Hill” ku pati një performancë të mrekullueshme./Indeksonline/