11:07 / E Mërkurë, 03 Qershor 2020

Gazetarët, sërish jashtë hapësirave të Kuvendit

Pak minuta na ndajnë derisa të  votohet Qeverie e Avdullah Hotit, e ata që transmetojnë lajmet dhe çdo gjë që ndodh brenda kësaj seance, gazetarët, sërish kanë mbetur jashtë objektit të Kuvendit të Kosovës.

Kjo për shkak që vendi vazhdon të përballet me pandeminë Covid-19./IndeksOnline/

Mos i humb