17:51 / E Mërkurë, 06 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Gazetari i  drejtohet modeles: Vishu me rroba dhe gjejë një punë të vërtetë (Foto)

Pozat e fundit të Emily Ratajkovskit për kalendarin e vitit 2018, duket se kanë acaruar gazetarin e njohur, Piers Morgan.

Morgan nuk është një njeri që përmbahet nga komentet, andaj edhe deklaratat drejtuar Ratajkovskit nuk janë për tu habitur, shkruan Indeksonline.

“Vendosni disa rroba dhe merrni një punë të vërtetë”, ka thënë ai.

Video e Emilyt shkaktoi ‘tërmet’ në rrjetet sociale derisa ajo shihej duke u rrotulluar rreth një tavoline të mbushur me shpageta, ku ekspozohej veç me të brendshme./Indeksonline/