13:52 / E Diele, 02 Shkurt 2020 / indeksADMonline

Gazmend Muhaxheri bëhet nënkryetar i ri i LDK-së

Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri nga sot ka marrë një pozitë të re në LDK.

Në mbledhjen e Këshillit të Përgjithshëm të kësaj partie, Gazmend Muhaxheri është bërë nënkryetari i ri LDK-së, transmeton Indeksonline.

Muhaxheri është nënkryetari i katërt i LDK-së, pas Agim Veliut, Lutfi Hazirit dhe Vjosa Osmanit.


Po ashtu në mbledhjen e KP-së, LDK votoi marrëveshjen me LVV-në për bashkëqeverisje./Indeksonline/