15:33 / E Shtunë, 04 Korrik 2020 / indeksADMonline

Genci me pushime në Durrës, zbulon befasinë për adhuruesit

Në mungesë të koncerteve dhe mbrëmjeve muzikore, estrada filloj pushimet në bregdetin shqiptarë.

Edhe artisti i njohur, Genc Prelvukaj këtë vikend ka vendosur ta kaloj në plazh, nga ku ka postuar fotografi.

Genci ka zgjedhur Durrësin për tu relaksuar, ndërsa nga atje ka zbuluar se projekti i tij më i ri lansohet javën e ardhshme.

“Ne konfrontim fizik me diellin. P.S. Se gati harrova. Kënga e re “Lek i madh” publikohet javën tjetër”, ka shkruar Genci në mbishkrim.

E ndërsa kujtojmë që Genci prej kohësh është në lidhje me këngëtaren nga Shqipëria, Eni Koçi./Indeksonline/