10:19 / E Shtunë, 13 Tetor 2018 / indeksADMonline

Genta Ismajli e këndshme në pamje, por provokuese kur “nxjerr gjoksin”

Genta është njëra nga këngëtaret që ka kohë që është pjesë e skenës muzikore shqiptare.

Kohën e fundit aktivitet e saj në muzikë nuk janë edhe shumë të shpeshta, ndoshta edhe për faktin që ka shumë këngëtare të reja.

Duke lënë anash projektet, Genta mund të themi me plotë gojë që me bukuri nuk po mbetet prapa kolegeve të saj femra.

Në imazhet e publikuara së fundi nga grimerja e njohur, Sellma ajo dukej shumë në formë dhe e bukur.

Ndryshe, në këtë imazh Genta nuk kishte kursyer edhe ekspozimin e gjoksit me anën e një dekolteje të hapur./Indeksonline/