18:23 / E Hënë, 22 Tetor 2018 / indeksADMonline

Genta Ismajlit po i shuhet bukuria, motrës së saj po i shtohet hijeshia

Genta Ismajli kohëve të fundit nuk po është shumë e pranishme në mediat rozë.

Ndonëse solli projekte muzikore, nuk bëri edhe shumë bujë.

Derisa dikur shquhej për bukuri, ndryshimet kirurgjike që bëri nuk u pritën mirë as nga adhuruesit e saj, shkruan Indeksonline.


Por, Genta po ndihet krenare me bukurinë dhe atraktivitetin e motrës së saj, një fotografi të së cilës e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në Instagram.
Një femër me shtatë të lartë, që sjellë hiret trupore përmes një veshje eksplicite, vjen Mani, motra modele e këngëtares./Indeksonline/