18:06 / E Martë, 31 Korrik 2018 / indeksADMonline

Gentiana Begolli zgjedhet kryetare e AGK-së

Gazetarja e Radio Televizionit të Kosovës, Gentiana Begolli është zgjedhur kryetare e Asociacionit të Gazetarëve të Kosovës (AGK), transmeton Indeksonline.

Ajo ka marr gjithsej 97 vota, ndërsa dy kandidatët tjerë për kryetar, Alban Selimi 77 vota dhe Fitim Gashi 63 vota.

Pas pak shpallen edhe rezultatet për anëtarët e Bordit të AGK-së./Indeksonline/